פועלים למיגור הניסויים בבעלי חיים


M·A·C אינה עורכת ניסויים בבעלי חיים. אין בבעלותנו מכוני מחקר לניסוי בבעלי חיים ולעולם איננו מבקשים מאחרים לבצע עבורנו ניסויים בבעלי חיים. אמנם ישנן מספר רשויות המבצעות ניסויים בבעלי חיים כדי להעניק תוקף בטיחותי הדרוש למוצרינו, אך M·A·C מעולם לא ערכה ניסויים בבעלי חיים ואנו ממשיכים להוביל בשינוי להפסקת ניסויים בבעלי חיים ברחבי העולם. אנו גאים בשיתוף הפעולה שלנו עם מכון (IN VITRO SCIENCES (IIVS שמטרתו להרחיב את השימוש והקבלה של שיטות בדיקה ללא שימוש בבעלי חיים.

 

שאלות נפוצות

להלן תשובות לחלק מהשאלות שנשאלות לעיתים קרובות, אם יש לך שאלות נוספות לחצי כאן כדי ליצור איתנו קשר באמצעות דוא"ל ואנחנו נשוב אליך בהקדם. אנחנו רוצים לשמר את הדו שיח בנושא זה.

אילו מדינות דורשות ניסוי בבעלי חיים?
ממשלת סין דורשת ניסוי בבעלי חיים כדי לתת תוקף בטיחותי למוצרי קוסמטיקה. אנו אוהבים את מעריצי MAC ונמנעים מהדרתם בכל מקום בעולם.

כיצד חברת מאק בודקת את מוצריה ואת יעילותם?
אנו נעזרים במתנדבים שבאמצעותם אנו מבצעים את כל הבדיקות הנדרשות.

האם בבעלות מאק מכוני מחקר לניסויים בבעלי חיים?
לא. אין בבעלותנו מכוני מחקר לניסוי בבעלי חיים בשום מקום ברחבי העולם.

מהו המכון ל-VITRO SCIENCES?
המכון (In Vitro Sciences (IIVS עוסק בפיתוח יישומים ותוכניות במדינות שלא מאמינות שבדיקות מבחנה הינן מספקות, במטרה לחנך חוקרים לגבי הבטיחות והתוקף של הבדיקות הנ"ל. אנו גאים להודיע על שיתוף הפעולה שלנו עם In Vitro Sciences כדי להבטיח שהחלופה שלנו לבדיקת המוצרים תהפוך לסטנדרט כלל עולמי. באמצעות מימון IIVS's אנו פועלים להביא לשינוי. תכנית IOP מספקת יריעת תמיכה רחבה הכוללת סיוע טכני הבא לידי ביטוי בהרצאות, סדנאות ושיעורי העשרה והדרכה במדינות שעדיין מסתמכות על ניסויים בבעלי חיים כדי לקבוע את בטיחות המוצרים והמרכיבים של מוצרי הקוסמטיקה.