מידע על זיופים


מהו מוצר מזויף?

מוצרים זיופים משמעותם אמצעי לחקות פריט באופן בלתי חוקי. מוצרים מזויפים מיוצרים לעתים קרובות מתוך כוונה לנצל את הערך של המוצר לחיקוי . במקרה שלנו,לקוחות עשויים גם להיתקל במוצרים שבעליל נראים מוצרי מאק אותנטיים ומקוריים אבל מוצרים אלה חסרים את האיכות ובקרת האיכות המעולה, המחקר וזמן הפיתוח המושקע בכל המוצרים שלנו.

מה עושים במאק על מנת למנוע מוצרים מזוייפים?

המותג מאק גאה בייצור של מוצרי איפור איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. בגלל זה, אנו פועלים במרץ לעקוב אחר פעולות זיוף של אנשים האחראים לייצור, הפצה והמכירה של מוצרים מזויפים. אנו עובדים עם רשויות החוק והאכיפה המקומית בישראל ומחוצה לה לאיתור פעולות מכירה והפצה בלתי חוקיות של מוצרים מזויפים. המותג יגיש תביעה משפטית אזרחית ופלילית כנגד כל מי שמעורב במכירה והפצה של מוצרים מזוייפים.המותג פועל להורדה מיידית של אתרי אינטרנט המוכרים מוצרים מזויפים .

היכן ניתן למצוא מוצרי MAC מקוריים?

המותג מאק נמכר בישראל ברשת החנויות העצמאית של המותג וגם באתר אינטרנט זה.מוצרי המותג אינם נמכרים בשווקים/מכירות פומביות/צד ג' ואנשים שאינם מורשים.מוצרי מאק אינם נמכרים בסיטונאות דרך אתרי אינטרנט.

כדי להיות בטוחה שאת רוכשת מוצרי מאק מקוריים, אנא בקרי בעמוד איתור חנות כדי לאתר את חנות מאק הקרובה לביתך.מוצרי מאק זמינים לרכישה גם באתר המותג maccosmetics.co.il

דיווח על מוצרים מזוייפים

אם נתקלת במוצרי מאק מזוייפים ואת מעוניינת לדווח על כך, אנא צרי קשר עם שירות הלקוחות של מאק במייל maconlinesupport@il.estee.com על מנת שנוכל לפעול ביעילות כנגד הפצה ומכירת מוצרים המזוייפים, אנא השתדלי לתת הפרטים הבאים במלואם:

-מיקום המכירה וכתובת
-סוג המקום – שווקים/דוכן רחוב/צד ג'/ אתר אינטרנט
- סוג המוצר המזוייף
- פרטים של סימן מסחרי על המוצר המזוייף (לוגו מאק או עיצוב ספציפי מזוהה עם המותג)