האריטה שאן

מאלזיה
התחילה ב-2004

אודות אמן האיפור

סניור ארטיסט הרית'ה שאן

האריטה שאן גדלה ועבדה בקואלה לומפור, מה שנתן לה שפע של השראה. ״הפרסומות לתיירים שלנו לא משקרות״, היא צוחקת, ״באמת מדובר ב׳מאלזיה, אסיה האמיתית!״. בשל מוצאה הסיני/הודי, היא אומרת שאין מקום טוב יותר עבור סגנונותיה האקלקטיים. כאן היא התחילה את הקריירה שלה, כשעזרה לנבחרת המעודדות בבית הספר, לפני שהתחילה להתמחות במראה האיילינר הנוזלי. ״אני אוהבת את זה״, היא מודה. ״אני משתמשת בכל סוג שקיים, אם זה ג׳ל, נוזל, קחל או קרם.״ הרפרטואר שלה ממשיך מעבר לכך, והיא מספרת לנו על עשר השנים שהובילו אותה להיות אחת מאמני האיפור האהובים ביותר של מאק.

2, 4, 6, 8…

״החוויה הראשונה שלי עם איפור היתה עוד בבית הספר כשהייתי אחראית על איפור לנבחרת המעודדות. מעולם לא החזקתי מברשת איפור קודם לכן! עם אפס ידע או ניסיון, הלכתי פשוט על תחושתהבטן שלי ועשיתי מה שהרגיש לי נכון. הנערות האומללות האלה היו שפני הניסיון שלי ואני עדיין פוחדת להסתכל על תמונות ישנות ולראות מה עשיתי להן. אני שמחה שהמיומנויות שלי השתפרו במשך השנים מאז.״

אייס אוף בייס

״בסיס טוב הוא מפתח ואני בדרך כלל שומרת על מראה מאוד טבעי בבקרים עם טוויסט שאני מוסיפה בערב. את זה אפשר להשיג בקלות על עיפרון לעיניים Teddy ותוספת ליסטיק מאט בגוון Honeylove. אני לגמרי אובססיבית לגבי Fluidline בגוון Waveline, שאפשר לגרום לו להיראות בגוון אינדיגו או כחול עמוק. למראות יום, אני ממליצה להשתמש ב- Pro Longwear SPF 20 Compact Foundation, שנותן כיסוי מדהים והגנה מהשמש, וב- Mineralize Skinfinish Natural בגוון Dark בגלל שהוא יוצר הצללה נהדרה, עובד מעולה עם העיניים וגם כסומק״.

נערת ברבי

״אני עובדת בשביל מאק כבר עשר שנים, והתחלתי בחנויות. הצילומים האהובים עלי עד כה היו ל- Barbie Loves MAC! הייתי ממש חדשה בחברה וזה היה האירוע הראשון של מאק שנכחתי בו. היתה לזה השפעה אדירה עלי. במיוחד לכך שהיו ברביות אמיתיות עם גוון עור כל כך דומה לגוון העור שלי! זה היה כמו להיות שוב ילדה והאירוע סיכם עבורי את הפילוסופיה הכוללת והמתקדמת של מאק כמותג״.

Artist Faves: Haritha S