מיקי קונטרקטור

הודו
התחיל ב-1979

אודות אמן האיפור

סניור ארטיסט מיקי קונטרקטור

אמן האיפור הבוליוודי מיקי קונטרקטור הוא מכונת גלאם אנושית שמביאה טרנדים הודים בביוטי לזירה הבינלאומית. ההצללות המעודנות שלו והפלטה הנפלאה שלו זיכו אותו במעריצים בכל העולם. ממומבאיי בה הוא גר עם אשתו ושני ילדיהם, הוא מספר לנו על הקריירה העשירה שלו, מביקור אקראי בדוכן של מאק ועד השקת קו מוצרי האיפור שלו - שלא עוסק סביב ריסים ושפתיים. ״אני אוהב לשמור על הזקן שלי מסופר ומלוחח״, הוא מספר לנו. ״השתמשי ב- Fix +כדי לרענן את העור״.

כל מה שנוצץ

״הזיכרון הראשון שלי באיור היה כשעבדתי עם שחקנית בוליווד, הלן. היא לגמרי הקדימה את זמנה במושגי האיפור והשיער שלה אז, וממש אהבה להתנסות עם המראה שלה, והיתה הראשונה שהביאה לבוליווד גליטרים, פרוסטים, ריסים ונוצות. הזיכרון הראשון שלי שקשור במאק היה כשנכנסתי לחנות של מאק בקנדה. הייתי לגמרי המום, לא רק בגלל המוצרים, אלא בגלל המאפרים. המוצר הראשון של מאק שרכשתי היה ליפסטיק, קניתי שלושה: Malt, Twig ו- Marrakesh״.

קיץ הודי

״בהתחשב במזג האוויר ההודי, אני תמיד ממליץ על פודרה דחוסה כדי לשמור על העור בגימור מאט ונטול-שומניות. Studio Fix Powder Plus Foundation היא המוצר האהוב ביותר בהודו. אם הייתי נתקע באי בודד, הייתי לוקח איתי Bulk Wipes, Prep + Prime Face Protect SPF 50 ו- Lip Conditioner. למעשה, Wipes ו- 7 Lash הם עדיין שני המוצרים שאנשים גונבים לי הכי הרבה! איפור בהודו תמיד מתרכז באזור העיניים, עם מייק-אפ מינימלי, ועפרונות חזרים ועיניים מעושנות. עפרונות העיניים מגדירים את האיפור בהודו ולא משנה באיזו עונה אנחנו נמצאים, אבל לאחרונה יש כאן גם טרנד של הארות בהירות בשפתיים בגווני Ruby Woo ו-So Chaud.

מיוצר על ידי מיקי

״אחד הרגעים הגדולים בקריירה שלי היה ליצור את קולקציית MAC Mickey Contractor. מהשלב הראשוני של לדבר על זה, לערבוב צבעים שונים, לניסוי על גווני עור שונים ולבסוף לצלם את המוצרים... זה היה היי רציני. הדובדבן שבקצפת הגיע בהשקת הקולקציה וראיתי את ההערכה מצד המאפרים והלקוחות בכל העולם. לאחר מכן, המסיבה היתה שיא נהדר כי כל מי שתמך בי ואיחל לי בהצלחה בקרב עולם הזוהר הבוליוודי באו לחגוג את ההצלחה שלי. מאק עשו את זה בשבילי שאני לנצח אסיר תודה על כך.״

Artist Faves: Mickey Contractor