קריירה

אודות MAC

קבוצת החברות הבינלאומי אסתי לאודר רכשה את המותג MAC בשנת 1994 וזכו בבעלות מלאה בשנת 1998. מוצרי מאק נמכרים ביותר מ 90 מדינות וטריטוריות שונות. הפופולאריות של המותג גדלה באמצעות מסורת של המלצות מפה לפה על ידי מאפרים/ות, דוגמנים/יות, צלמים ועיתונאים ברחבי העולם. מוצרי מאק מתאימים לכל גיל, גזע, ומין. מותג מאק ידועה כסמכות בתחום הצבע, המספקת מוצרים עבור המאפרים המקצועיים כמו גם עבור הלקוחות, כולל מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה בצבע, ריסים, מברשות, מוצרים לטיפוח העור, מייק אפ ואביזרים נלווים.

במותג מאק קיים מגוון רחב של הזדמנויות עבודה מסוגים שונים, החל מעבודה במטה החברה ועד לעבודה כמאפרים באחת מהחנויות שלנו. מידע נוסף לגבי כל הזדמנויות התעסוקה ניתן למצוא בהמשך. החברה מיישמת מתן הזדמנויות תעסוקה שוות לכל אדם.

MAC בעד שיוויון הזדמנויות

מאפר/ת מקצועי/ת

אני רוצה להיות מאפר/ת ב- MAC! איך מתחילים?

קודם כל, תודה על רצונך לעבוד במותג MAC. אנו מחפשים באופן מתמיד אחר אנשים מבריקים ונמרצים אשר יוכלו לייצג אותנו. לתפקיד של מאפר/ת באחת מהחנויות של מאק, יש לפנות ישירות למנהל החנות. ניתן לאתר את הכתובות ומספרי הטלפון של החנויות באזורך באמצעות דף איתור חנות באתר.

מאפר/ת מקצועי/ת- אמן בכיר או חבר בצוות המקצועי של MAC

אני עובד כמאפר מקצועי. אני רוצה להפוך למאפר בכיר של מותג MAC או חבר בצוות המקצועי של מאק. אל מי עליי לפנות?

אנו מעריכים את רצונך לעבוד במותג מאק ומודים לך על פנייתך. המאפרים הבכירים של מותג מאק הם אנשים בעלי ידע ומומחיות העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מקצועיות במאק. המאפרים/ות הבכירים/ות שלנו נמצאים במקומות שונים בעולם, והתפקיד שלהם דורש מהם לנסוע ולעבוד באירועים ברחבי העולם. הגיוס של עובדים לתפקידים אלו מתרחש בתוך השוק הרלוונטי בו יש משרה פנויה. ראיונות למשרה זאת יכללו הדגמה של יכולות האיפור וכישורי התקשורת של המועמד כמו גם הצגה של עבודות איפור. להגשת קורות חיים יש לשלוח אותם לכתובת הדוא"ל: jobs@il.estee.com . אנו מאחלים לך הצלחה רבה!

תפקיד שטח

אני מעוניין לעבוד במותג MAC בתפקיד שטח. מה עליי לעשות?

תודה לך על רצונך לעבוד במותג מאק. אנו מחפשים באופן מתמיד אחר אנשים מבריקים ונמרצים אשר יוכלו לייצג אותנו. בשלב זה משרה זו מאוישת, בעתיד, במידה ותפקיד זה יתפנה ניתן יהיה לשלוח קורות חיים.

תפקיד משרדי במטה החברה

אני מעונין לעבוד במותג MAC בתפקיד ניהולי במטה החברה. מה עליי לעשות?

תודה לך על רצונך לעבוד במותג מאק. לעתים אנו מחפשים אחר אנשים מבריקים ונמרצים אשר יוכלו לייצג אותנו. בשלב זה משרה זו מאוישת, בעתיד, במידה ותפקיד זה יתפנה ניתן יהיה לשלוח קורות חיים.

דוגמנים

אני מעוניינת לדגמן את המוצרים של MAC. האם אתם מגייסים דוגמנים?

אנו מעריכים את התעניינותך לעבוד במאק, אך איננו מעסיקים בתחום זה. מאק אינה נוטה לפרסם ולכן אין לנו צורך בדוגמנים כעובדים ישירים בחברה. לצורך הפקות שאנו לעיתים עורכים אנו עובדים עם סוכנויות בלבד.

עתודה ניהולית

רוצה להגיע רחוק ולהשתלב בניהול חנויות בחברה בינלאומית? יש לך פוטנציאל ולא רק ניסיון?

בואו ללמוד ולהתפתח אתנו באקדמיה לעתודה ניהולית בתחום הקמעונאות של קבוצת החברות אסתי לאודר ותוכלו להיות מנהלי חנויות באחד ממותגי הקבוצה המצליחים.

קורות חיים ניתן לשלוח למייל jobs@il.estee.com