ביקורות ודירוגים

המידע למעלה הכרחי על מנת לקבל את הביקורת שלך. על ידי השארת הפרטים אתה מאשר שהביקורת שלך (הכוללת מידע פרטי ומיקום) יתכן ותופיע ותקודם על ידי MAC COSMETICS בחומרים שיווקיים, לרבות אתר המכר, בחנויות, באתרי צד שלישי ובפלטפורמות רשתות חברתיות. MAC יכולים ליצור איתך קשר בנוגע לביקורת שלך באמצעות פרטי ההתקשרות שהשארת.
למידע נוסף על מדיניות הפרטיות של אלקליל בע"מ וזכויותייך יש לעיין במדיניות הפרטיות שלנו.

בהשארת ביקורת אתה מסככים למדיניות הפרטיות, תנאי השימוש
כדי להפעיל תמיכה בקורא מסך, יש להקיש על Ctrl+Alt+Z. למידע נוסף על מקשי קיצור, יש להקיש על Ctrl+קו נטוי.

1. המידע הזה חשוב להמשך תהליך פרסום הביקורת. מידע זה נמסר אלינו וכך את/ה מאשר/ת את פרסום הביקורת שלך באתר. (גם את הפרטים והמיקום שלך).
הביקורת שלך יכולה להיות חלק מתהליכי שיווק וקידום של מותג MAC בכל הנכסים שלו: אתר אונליין, חנויות, רשתות חברתיות, מדיה וכן בשאר נקודות המכירה.
באישור תקנון זה, אנחנו יכולים להשתמש בפרטי ההתקשרות שלך כמו כתובת המייל כדי לתקשר איתך לגבי הביקורת שלך.
על ידי פרסום הביקורת את/ה מסכימים למדיניות למידע נוסף בנוסף, לעוד מידע על מדיניות הפרטיות של אלקליל בע״מ ניתן לעיין במדיניות הפרטיות באתר שלנו. על ידי הגשת הביקורת את/ה מסכימים למדיניות הפרטיות ולתנאים ותקנון האתר.

2. כל הביקורות המתפרסמות כפופות לתנאים וההגבלות של MAC. לא נפרסם/ נקבל ביקורות בעלות תוכן אלים, מגונה, מאיים, משמיץ, מפר את זכויות הקניין הרוחני, וירוס תוכנה, מכתבי שרשרת, דיוור המוני או כל צורה של ספאם.
אנחנו לא נקבל גם התחזות לאדם או ישות המטעה את מקור הביקורת. משוב ופניות שאינן קשורות למאק אלקליל בע״מ אינן יפורסמו. שליחת חוות דעת היא אינה ערוץ רשמי לשירות לקוחות מכיוון שלא נוכל לפנות ישירות אלייך דרך ערוץ זה.
במקרה הצורך, שירות הלקוחות שלנו ישמחו לסייע לך. ניתן ליצור קשר בטלפון 03-7770888 או בשירות הוואטספ שלנו בלינק.
אנחנו יכולים להשתמש בפרטי ההתקשרות שלך כמו כתובת המייל כדי לתקשר איתך לגבי הביקורת שלך כדי לקבל פרטים נוספים. אנחנו מזמינים אותך לקרוא עוד בעמוד מדיניות הפרטיות באתר שלנו.