ויקטור קמבלין

ארה״ב
התחיל ב-1995

אודות אמן האיפור

סניור ארטיסט ויקטור קמבלין

עבור אמן האיפור הבכיר ויקטור קמבלין, פילוסופיית האיפור היא פשוטה "לאיפור יש היכולת הייחודית לסדר את המצב הרגשי של המאופר״. מציור על פנים בעפרונות-טוש נשטפים של קריולה כילד - ועד איפור שהפך מפלצת לאדם זקן (אופס!) - הוא לבסוף פנה ללמוד טריקים עדינים יותר בתחום האיפור. כיום, הוא חי בסן פרנסיסקו בה הוא עובד עם הפקות אופנה, תצוגות אופנה וסרטים. הוא מספר לנו עוד על העליה בדרישה העולמית לצבעוניות.

אופנה בעיר מעורפלת

״בסן פרנסיסקו יש שני אנשים מכל סוג של תרבות בערך. העיר הזאת היא כור היתוך של תרבויות, מוצאים אתניים וטעמים. זאת עיר רגועה למדי במשך היום ועיר פורחת לגמרי בלילה. סטייל הוא לגמרי עניין של אינדיבידואליות. אני אוהב את עפרונות העיניים של מאק כדי לשנות מראות מיום ללילה. שימוש בגוונים כמו Phone Number, Teddy ו- Tarnish לקו המים הפנימי של העיניים זה לא רק מהיר, אלא גם קל במעבר ממראה יום למראה ערב״.

לראות אדום

״הדמיון שלי תמיד אקטיבי. הייתי ילד אמנותי עם יותר מדי יצירתיות וזמן פנוי! זה במהרה התפתח לאהבה רצינית לאיפור ואני זוכר שהליפסטיק הראשון שקניתי במאק היה Dubonnet, ואני לא יכול למנות אפילו את מספר הנשים שניסיתי אותו עליהן באותו קיץ. אחותי, אמי, דודתי, חבות, שכנות... כולם קיבלו את Dubonnet, ואני חייב לומר, הוא עדיין גוון האדום האהוב עלי, ומיד לאחריו Russian Red. העיר השניה האהובה עלי בעולם היא פריז, ואם אני נוסע לשם אני לוקח איתי את Russian Red. זה גוון שונה מזה של Dubonnet - בהיר יותר, יותר בולט, ולמדתי לאהוב אותו כמעט באותה מידה״.

Supa-Dupa Fly

״היו כל כך הרבה רגעים בקריירה שלי שהייתי צריך לעצור ולהגיד, ׳ויקטור, תזכור, זאת הזדמנות של פעם בחיים!׳ אהבתי לצלם את עטיפת הדיסק של מיסי אליוט 'Best Ever'. לא רק שהיא ממש היתה מאושרת מהאיפור שלה באותו יום, אלא גם נתנה לי להוסיף באיירבראש כוכבים קטנטנים ורודים לפנים שלה, שכביכול סימלו את האמון שנבנה בינינו בעבודתנו יחד שנים אחר כך. עולם הביוטי הוא מאוד רגשי - אמן איפור לגמרי מחזיק בפנים של הנושא (ולעתים קרובות גם בביטחון העצמי שלו) בידיים שלו. אז למדתי להיות אדיב יותר ולהתחבר למי שאני מאפר״.

Artist Faves: Victor C