גרגורי ארלט

ארה״ב
מאפר מאז 1989

אודות אמן האיפור

מנהל גלובאלי גרגורי ארלט

סניור ארטיסט גרגורי ארלט החל את הקריירה שלו ברחובות לוס אנג׳לס בשנות ה-80, שם התבסס בסצינת הפאנקיסטים, הגל החדש והגותים של שדרת מלרוז. בימים אלה הוא בוחר בסגנון חיים שקט יותר. ״ימי המועדונים שלי נגמרו״, הוא מסביר, ״אז אני מעדיף לבחון ולנסות מסעדות חדשות או ללכת למקומות האהובים עלי וזה בילוי הערב האולטימטיבי שלי כיום". עדיין, כוס של שרדונה קליפורני מלווה את ערביו השקטים בבית והוא מצייר ומתנסה ברעיונות חדשים. הוא מתלווה לצוותים הבכירים ביותר הנוסעים לשבועות האופנה בפריז, מילאנו וניו יורק וכן עובד עם סלבריטאים מהשורה הראשונה. הכל עובד על דמיון, שארלט מאמין שיכול לקחת אותך לכל מקום.

ילד מועדונים

״בשנות ה-80 ברור שהיתה לי תעודת זהות מזויפת והייתי נכנס לכל המועדונים הכי חמים עם יותר איפור מנשים! גם אהבתי לצפות בשתי אחיותיי הגדולות ממני ובאמי כשהתאפרו. אני זוכר שהסתכלתי על תמונות בספר Scavullo Women שאבא שלי הראה לי פעם כשהייתי בן 11 והצטמררתי מהתמונות של הדוגמניות. בנוסף, להיות ילד של שנות ה-80 אומר שהייתי אובססיבי לבוי ג׳ורג׳ ונינה האגן ושאני מאוהב בליפסטיק Russian Red מאז 1989.

ביטחון עצמי הוא מפתח

״כשאני מחמיא למישהו והוא שואל בפליאה ״באמת?״ אני תמיד אומר - קבל את המחמאה. אתה עוד תתחנן עבורן כשתהיה בן 90! עור זוהר ללא פגמים הוא גם הפיצ׳ר האהוב עלי באדם. זה לגמרי קנבס; הכל (עיניים, שפתיים, לחיים) נהנה מהעור שנראה מושלם ככל האפשר. אני אוהב להדגיש פיצ׳רים בעזרת הארות והצללות בפנים. אני באמת לא יכול לחיות בלי Fix +, Matchmaster Foundation SPF 15 (לא יכול בלי ההגנה מהשמש), Pro Longwear Concealer לאזור מתחת לעיניים שלי -Lightful Foaming Cleanser״.

להחזיר את הזמן

״אחד השיאים בקריירה שלי היה לעבוד עם שר. הייתי מתחנן בפני הוריי לאפשר לי להישאר ער ולצפות בתכנית שלה כשהייתי ילד ופתאום אני מעצב את האיפור שלה לסיבוב ההופעות האחרון שלה וכמה שנים לאחר מכן בהופעה האחרונה שלה בלאס וגאס! אבל אהבתי את כל הקריירה שלי. היתה לי לקוחה שכל הפנים שלה נחבלו מתאונת דרכים ואחרי שאיפרתי אותה היא אמרה שמעולם לא הרגישה יפה כל כך. זה הרגיש נהדר.״

Artist Faves: Gregory A